Odborník pro oblast kvality
  • Jihlava
Jihlava
Gudmund s.r.o.
7. 6. 2024
43 500 Kč - 55 000 Kč

Haló, haló, na vědomost se dává, že hledáme nového kolegu nebo kolegyni pro oblast kvality.

A koho to vlastně přesně hledáme? Tak především hledáme člověka, který je odborníkem pro techniku v oblasti elektromobility.  Člověka, který se nezalekne žádného problému a dokáže věci systematicky řešit. Člověka, který má technické vzdělání a praxi v oboru. Zkrátka takového superhrdinu či superhrdinku , možná tedy právě tebe.

 A jaká je náplň práce superhrdinů?

  • Budeš mít na starosti řízení reklamací, vyvíjet a optimalizovat související analytické metody.
  • Staneš se odborníkem na analýzy a testovací techniky elektrických náprav pro elektromobilitu.
  • Budeš superhrdinou pro mezinárodní spolupráci v rámci řešení problémů nejnovější generace elektrických náprav v globální výrobní síti.
  • Dále budeš koordinovat a plánovat komplexní zkušební procesy.
  • Jako superhrdina budeš podporou pro náběh sériové výroby při systematickém řešení rizik.
  • A v neposlední řadě budeš informovat o svých hrdinských činech nadřízené, management a zákazníky.

 A co se od superhrdinů očekává?

  • VŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo elektrotechniky.
  • 2 roky praxe.
  • Mít znalosti superhrdinů (znalost výrobních procesů v oblasti elektromotorů, převodovek nebo výkonové elektroniky).
  • Plynulá znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou
  • Jako superhrdina by si měl také ovládat analytické, logické a statistické myšlení.
  • Dále by si měl být týmovým hráčem.
  • Samostatnost a schopnost organizovat si efektivně práci a zadané úkoly.
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti i ve stresových situacích.
  • Budovat a udržovat vztahy se zákazníky, zkušenosti v péči o zákazníky výhodou.
  • Dobrá znalost MS Office.

 A co ti můžeme superhrdinům nabídnout?

  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Nástupní odměnu a smlouvu na dobu neurčitou.
  • Možnost  Home office.
  • 5 týdnů dovolené.
  • 13. a 14. mzda.
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek do cafeterie. dotované závodní stravování, výhodný mobilní tarif.
  • Sportovní aktivity, širokou škálu vzdělávání a věrnostní benefity.

Místo výkonu práce: Jihlava-Pávov.

Nástup: Nástup je možný IHNED.

Mzda: 48.000 – 53.000 Kč měsíčně/hrubého.

  • Práce Jihlava
  • Kontrolor kvality Jihlava
  • Inženýr kvality Vyskytná nad Jihlavou
  • Inženýr kvality Luka nad Jihlavou
  • Inženýr kvality Jihlava
  • Manažer kvality Jihlava
  • Ředitel kvality Jihlava
  • Plánovač kvality Jihlava
  • Ředitel kvality a ISO Jihlava
  • Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 301
    327