Odborný pracovník SŠ-oddělení faktorů prostředí (Brno)
  • Brno
, Brno, Gorkého 56/6
Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
18. 5. 2024

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě přijme zaměstnance odd. faktorů prostředí v Brně

Typ pracovního vztahu:pracovní poměr

Délka pracovního vztahu:na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

Pracovní náplň:

• odběr vzorků ovzduší

• měření fyzikálních faktorů (hluk, vibrace, osvětlení)

• zpracování naměřených výsledků a jejich vyhodnocení

Očekáváme:

• středoškolské vzdělání technického zaměření

• odborná způsobilost v oboru zdravotní laborant výhodou

• řidičský průkaz skupiny B,

• samostatnost a zodpovědný přístup k práci,

• časová flexibilita.

Nabízíme:

• zajímavou a odpovědnou práci ve státní příspěvkové organizaci,

• možnost dalšího odborného vzdělávání a osobního rozvoje,

• plný pracovní úvazek

• pružnou pracovní dobu,

• 5 týdnů dovolené,

• 3 dny zdravotního volna/rok,

• příspěvek na stravování,

• příspěvek z FKSP,

• finanční ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

Termín nástupu:

• dle dohody

Kontakt pro zasílání žádosti a strukturovaného životopisu:

• www.zuova.cz – nabídky zaměstnání

• Ing. David Kresl, e-mail: david.kresl@zuova.cz

Nabídky zasílejte do 31.05.2024

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 301
327