Odborný pracovník VŠ-oddělení faktorů prostředí
  • Zlín
, Zlín, Havlíčkovo nábřeží 600
Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
5. 4. 2024
2 528 000 Kč - 4 012 000 Kč

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě přijme zaměstnance odd. faktorů prostředí ve Zlíně

Místo pracoviště:Zlín, Havlíčkovo nábřeží 600
Typ pracovního vztahu:pracovní poměr
Délka pracovního vztahu:na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
Požadované vzdělání:VŠ chemického zaměření
Pracovní náplň:• odběr vzorků ovzduší - prašnost, chemické škodliviny
Očekáváme:• vysokoškolské vzdělání chemického zaměření,

• řidičský průkaz skupiny B,

• samostatnost a zodpovědný přístup k práci,

• časová flexibilita.
Nabízíme:• zajímavou a odpovědnou práci ve státní příspěvkové organizaci,

• možnost dalšího odborného vzdělávání a osobního rozvoje,

• plný pracovní úvazek

• pružnou pracovní dobu,

• 5 týdnů dovolené,

• 3 dny zdravotního volna/rok,

• příspěvek na stravování,

• příspěvek z FKSP,

• finanční ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

Termín doručení žádosti: 30.4.2024            Termín nástupu: dle dohody

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260