Operátor CNC - jedna směna, vhodné pro absolventy
  • Čelákovice
Čelákovice
WELL PACK s.r.o.
6. 6. 2024

Pro spolupracující firmu, která se zabývá laserovým řezáním plechů hledáme manuálně zručného operátora CNC strojů. Máš chuť se učit, máš nápady a láká tě manuální práce, kde se můžeš hodně naučit? Dej nám o sobě vědět.

Náplň práce:

  • obsluha CNC laseru,
  • manuální práci na lisu,
  • montážní práce,
  • zaskladnění materiálu pomocí VZV.

Co požadujeme?

  • znalost čtení výkresové dokumentace,
  • znalost práce na PC,
  • prostorová představivost,
  • manuální zručnost.

Co nabízíme:

  • práci v malém kolektivu rodinné firmu,
  • možnost podílet se na nových produktech,
  • finanční ohodnocení od 35 tis Kč hrubého,
  • práce na jednu směnu s flexibilním začátkem pracovní doby.

  • Práce Čelákovice
  • Operátor Čelákovice
  • Operátor ve výrobě Čelákovice
  • Operátor výroby Čelákovice
  • Čelákovice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 301
    327