Operátor digitalizace dokumentů - 23-27tis/měs - Praha 9
  • Praha 9, Praha
Praha
Agentura STUDENT s.r.o.
24. 6. 2022
Informace o pracovní pozici

Nabídka:

Požadavky: Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor digitalizace dokumentů.

Jedná se o hlavní pracovní poměr s nástupem co nejdříve.

Náplň práce:

- kompletní zajišťování agendy podatelny

- kontrola úplnosti přijatých dokumentů

- třídění, označování a skenování dokumentů

- práce se systémem elektronické spisové služby

- ukládání a vyhledávání dokumentů v archivu

Požadavky:

- SŠ vzdělání s maturitou

- dobrá znalost MS Office

- anglický jazyk na úrovní B2

- pečlivost a logické uvažování

- předchozí zkušenosti velkou výhodou

Nabízíme:

- mzda 23-27 000Kč hrubého měsíčně

- stravenky v hodnotě 135Kč za den

- 5 sick days

- Cafeterie

- penzijní a životní připojištění

- příležitost kariérního růstu

- zázemí moderních kancelářských prostor ve Futurama Business Parku

- občerstvení z nápojové věže a kávovaru