Operátor/ka bezpečnostního velínu – Office centrum Praha 1
  • Praha
Praha, Praha, P
PROTECTON HOLDING, a.s.
4. 5. 2024

Aktuálně přijmeme do svých řad zkušeného pracovníka/pracovnici ostrahy na administrativní budovu. Náplní práce bude pravidelné vyhodnocování kamerových záznamů a grafických výstupů systémů technického zabezpečení, jako jsou systém kontroly vstupu, elektrická požární signalizace, regulace VZT, aj.

Náplň práce:

•Práce se systémy technického zabezpečení na objektu klienta

•Úzká spolupráce s technikem, technickým manažerem a správou budovy

•Koordinace činností recepční, v závislosti na provozních potřebách

•Směna – denní x noční 12hod ( 7:00 – 19:00, 19:00 – 7:00)

Požadujeme:

•Čistý RT

•Zdravotní způsobilost, spolehlivost

•Středně pokročilá znalost obsluhy PC

•Zkušenosti v oboru – nejlépe Velín, PCO, nebo Garážmistr

•Osvědčení profesní kvalifikace „Strážný“ nebo „Operátor PCO“

Nabízíme:

•Mzda: 23 000 – 29 000Kč/měs. dle typu zařazení a typu úvazku

•Stabilní zaměstnání, pravidelný měsíční příjem

•Flexibilní plánování pracovní doby

•Možnost karierního růstu

•Velké a příjemné zázemí na objektu – šatna, kuchyňka

•Práce na HPP i DPP, vhodné i pro OZP

•Nástup dle domluvy

•Lokalita – Praha centrum - skvělá dopravní dostupnost v blízkosti metra

Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7

Tel. číslo: 773 766 674, v případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:00 – 16:00

E-mail: nabor@protecton.cz

Více informací o společnosti najdete na našem webu

  • Práce Praha
  • Office manager Praha
  • Pracovník bezpečnostní služby Praha
  • Manažer bezpečnostní služby Praha
  • Pracovník back office Praha
  • Specialista back office Praha
  • Pracovník front office Praha
  • Operátor Jílové u Prahy
  • Operátor Praha
  • Helpdesk operátor Praha
  • DTP operátor Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 055
    269