Operátor/ka výroby-13.plat
  • Žatec
Žatec
EUROPA Union Service a.s.
6. 9. 2024

Do nadnárodní společnosti Nexen Tire Europe hledáme šikovné a spolehlivé kolegy/ně na pozici Operátor výroby.

V případě zájmu prosím zašlete životopis na email waisova@europapersonal.cz

Náplň práce:- Obsluha strojů a zařízení

Požadujeme:- Manuální zručnost- Spolehlivost, zodpovědnost- Vhodné pro absolventy

Nabízíme:- Základní hrubá mzda 25 500 Kč- Po 3 měsících navýšení mzdy o 700 Kč- Podpora dopravy nad 25 km do práce 3000 Kč, nad 50 km 6 000 Kč- Docházkový benefit – 2000 Kč- Příspěvek na bydlení – 3 500 Kč- Výkonností bonus až 3 000 Kč- 13. plat- 20 dní dovolené- 5 dní placeného volna navíc- Příplatek za směnnost- Příplatek za práci přesčas- Bonus na penzijní připojištění- Stravování ZDARMA- Svozový autobus ZDARMA- Možnost ubytování- Možnost týdenních záloh- Firemní doprava- Výplata na účet i v hotovosti

Kontakt

Lucie Waisová+420 702 167 616waisova@europapersonal.cz

  • Práce Žatec
  • Operátor ve výrobě Žatec
  • Operátor výroby Žatec
  • Operátor Žatec
  • Žatec - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 498
    332