Operátor/ka výroby, až 28.000,- - Modřice
  • Brno
Brno
Randstad HR Solutions s.r.o.
23. 9. 2022
neuvedeno dle domluvy
Informace o pracovní pozici

Informace

Hledáte zajímavou práci v menším kolektivu?

Nemáte zkušenost ve výrobě, ale chcete jít jiným směrem?

Vyhovuje Vám práce na 3 směny?

Hledáte práci v lokalitě Modřice? Svoz z centra zajištěn.

Hledáme posily do týmu!

Náplň práce:

- obsluha stroje, který vyrábí platové výrobky

- kontrola výrobků, případně drobné opravy nožíkem, pilníkem,...

- jednoduchá manuální montáž plastových dílů (nejedná se o žádné těžké věci)

- práce ve 3. směnném provozu (noční začíná v neděli, odpolední končí v pátek) - VÍKENDY JSOU VOLNÉ

- před nástupem proběhne prohlídka výroby, ať přesně víte, jak to v práci vypadá

práce ve stoje

Co od vás očekáváme

- manuální zručnost a pečlivost

- dobrý zrak

- týmového ducha

- zodpovědnost za svou práci

- možnost pracovat na 3 směny ( 6:00- 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00) - víkendy volné

Co vám nabízíme

- mzdu až 28.000,-

- stabilní dlouhodobé zaměstnaní

- stravenkový paušál 50kč/den

- příspěvek na čištění oděvu

- 25 dnů dovolené

- svoz z centra Brna až k firmě

- narozeninové poukaz, příspěvek na očkování proti chřipce