Operátor/ka výroby náborový bonus 25 000 Kč
  • Žebrák
Žebrák
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
11. 10. 2024
Informace o pracovní pozici

O nás

Hledáme uchazeče do Výroby! Jste technicky zdatní a umíte se rychle přizpůsobit? Přidejte se do našeho týmu výroby a ukažte, co ve Vás je!

Jsme mezinárodní firma, která se specializuje na udržitelné obaly, a hledáme schopné uchazeče na pozici Operátora výroby. Pokud Vás láká práce ve skvělém kolektivu, kde se můžete spolehnout na tým, jste na správném místě.

Náplň práce:

 Seřizování a nastavování strojů ve dvou- až tříčlenném týmu. Společně budete vyrábět perfektní krabice.

 Kontrola výrobků – zajistíte, že každý kus bude mít správné rozměry, potisk a funkčnost.

 Odstraňování poruch – budete pracovat s našimi údržbáři na rychlém řešení technických problémů.

 Udržování pořádku na pracovišti, abychom dosáhli vysokých standardů bezpečnosti a kvality.

Co od Vás očekáváme:

Zkušenosti jako operátor výrobní linky jsou výhodou, ale není to nutnost – vše Vás naučíme!

 Šikovnost a manuální zručnost.

Ochota pracovat ve 3 směnném provozu.

Co Vám můžeme nabídnout:

 Náborový příspěvek 25 000 Kč, vyplácený po 6 měsících.

 Dobré platové podmínky s možností navýšení.

 Zvýšení mzdy o 10 % po zkušební době.

 Příplatky za odpolední a noční směny.

Placené přesčasy – žádná neplacená dřina.

 Odměny za výkon – ukažte, co ve Vás je!.

 Roční bonus až ve výši jedné mzdy.? Příspěvek na dopravu – cesta do práce bude levnější..

 Kafeterie s příspěvkem 5 500 Kč ročně na volnočasové aktivity.

 Obědy za 29 Kč nebo možnost výběru z kantýny.

 Ovoce a 4 druhy limonád zdarma.? 5 týdnů dovolené ročně.

 Příspěvek 3 % ze mzdy na penzijní připojištění.

 Firemní oděv, o který se postaráme.

  • Práce Žebrák
  • Operátor výroby Žebrák
  • Operátor ve výrobě Žebrák
  • Operátor Žebrák
  • Žebrák - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 414
    334