Operátor/ka výroby - Třinec - nástup ihned
  • Třinec
, Třinec, Konská 746
DeLu WORK s.r.o.
22. 6. 2024
25 000 Kč - 31 000 Kč

Hledáme kandidáty na pozici operátora/operátorky na výrobu rámů autosedaček v Třinci. Pokud máte zájem pracovat ve stabilním průmyslovém odvětví a máte zkušenosti s prací ve výrobě nebo se chcete naučit něco nového neváhejte a volejte nebo nám zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář. Pozice vhodná i pro absolventy

Požadavky:

  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
Pracovní náplň, popis činnosti:

  • Montáž automobilových sedaček
  • Kontrola kvality vyrobených dílů
  • Dodržování výrobních postupů a bezpečnostních standardů
  • Údržba a čištění pracovních prostor
Nabídka:

  • Práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
  • Práci v třísměnném provozu
  • Docházkový bonus
  • Příplatek za noční práci, o víkendech, v den svátku a za prací přesčas
  • Příplatek za dopravu nad 10 km
  • Stravenkový paušál
  • 25 dnů dovolené

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 661
334