Operátor/ka výroby v automotive, třísměnný provoz, navýšení mzdy
  • Přestanov
Přestanov
6. 8. 2022
26 300 Kč - 34 000 Kč měsíc

Hledáme nové posily do společnosti, která poskytuje svým zaměstnancům stabilní zázemí v novém závodě, moderní a kvalitní prostředí, zajímavé ohodnocení, možnosti kariérního rozvoje. Práce vhodná pro muže i ženy.

Náplň práce:

– obsluha poloautomatické linky

– občasné přenášení produktů

– práce ve stoje

- třísměnný provoz 6-14, 14-22, 22-6 střídání po týdnu

Nabídka: Nástupní mzda až 26300 Kč/měs.(základní mzda 23100 Kč/měs. + 3200 pohyblivá složka)

Po ZD 3 měsíce navýšení mzdy na 29900 Kč/měs. (základní mzda 25200 Kč/měs. + 4700 Kč pohyblivá složka)

Po zvládnutí dalších pracovních dovedností další navýšení mzdy na 31700 Kč/měs. (základní mzda 26800 Kč/měs. + 4900 Kč pohyblivá složka. Maximální výše mzdy na této pozici je 34000 Kč/měs. (základní mzda 28700 Kč/měs. + 5300 Kč pohyblivá složka)

– stravenky v hodnotě 90,- Kč

- příspěvek na dopravu 0-1.200 Kč/měs.

– příplatky dle zákoníku práce

– kariérní postup a osobní rozvoj

– dobrý kolektiv a individuální přístup

– 5 týdnů dovolené

- hlavní pracovní poměr

Požadavky: – manuální zručnost

– dobré pracovní návyky a ochotu se učit

– spolehlivost, flexibilitu

– ochota pracovat ve třísměnném provozu

– dobrý zdravotní stav

– spolehlivost, loajalitu a týmového ducha