Operátor - kompletace chirurgických setů - mzda až 32.000 Kč
  • Havířov
, Havířov, Šachetní 439/1
DeLu WORK s.r.o.
3. 7. 2024
25 000 Kč - 32 000 Kč

Hledáme kandidáty na pozici operátora/operátorky do výroby zdravotnických přístrojů, produktů pro ošetřování ran a chirurgického vybavení pro jednorázové použití. Pokud máte zájem pracovat ve stabilní společností a máte zkušenosti s prací ve výrobě nebo se chcete naučit něco nového neváhejte a volejte nebo nám zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář. Pozice vhodná i pro absolventy.

Požadavky:

  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu - dlouhý a krátký týden
Pracovní náplň, popis činnosti:

  • Kontrola kvality vyráběných produktů
  • Kompletace a balení zdravotnických přístrojů a produktů
  • Dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů
  • 12-hodinová pracovní doba

Nabídka:

  • Práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
  • Práci v nepřetržitém provozu - dlouhý a krátký týden
  • Měsíční příplatek za nepřetržitý provoz: 2.000 Kč
  • Docházkový bonus
  • Výkonnostní bonus
  • Příplatek za noční směnu
  • Pololetní odměny: 2x ročně (červen a prosinec)
  • Stravenkový paušál
  • 25 dnů dovolené

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 582
337