OPERÁTOR POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBNÍ LINKY
  • Třinec
, Třinec, Konská 199
GASTRO - MENU EXPRESS a.s.
15. 11. 2023

Jsme česká lahůdkářská firma s dlouholetou tradicí. Vyrábíme oblíbené saláty, pomazánky, aspiky a v poslední době velmi oblíbené veganské produkty. Aktuálně hledáme kolegu/kolegyni na obsluhu plnící linky. Je k nám dobrá dostupnost MHD, autobusová zastávka Třinec Podlesí - Konečná se nachází cca 200 m od firmy. Aktuálně pracujeme na 7,5 hod směny   2R/2O/2N/2V + náhradní volno.

Náplň práce:

    • Obsluha plnící linky, zajištění plynulého chodu výroby

    • Doplňování produktů (salátu, pomazánek) do plnící linky

    • Vedení evidence výrobků (zapisovaní šarží, práce s el. čtečkou)

    • Vedení ostatních pracovníků na lince, kteří odebírají a kontrolují hotové výrobky

    • Komunikace se skladníky (zajištění obalů, etiket), s manipulanty (odvoz hotových výrobků)

Požadujeme:

    • SOŠ s vyučením

    • Základní znalost práce na PC, uvítáme zkušenosti s elektronickou čtečkou

    • Pečlivost a důslednost při evidenci, organizační schopnosti

    • Ochota pracovat v klimatizovaném prostředí cca 12°C

Nabízíme Vám:

    • Práci na HPP

    • Nástupní mzdu 26.000 Kč/měsíc

    • Osobní ohodnocení po zaučení

    • Příplatky za odpolední, noční, víkendy

    • 2x ročně bonus výše dle odpracovaných let (1000 - 7000kč)

    • 25 dní dovolené

    • Příspěvek na stravování,  stravenky v hodnotě 100Kč/den

    • Slevy na firemní produkty

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 499
206