Operátor/Seřizovač výrobní linky
  • Tavíkovice
Tavíkovice
AZ INTEC PRO s.r.o.
14. 5. 2024
Informace o pracovní pozici

Popis pozice:

- Obsluhuje výrobní linky a další technická zařízení na přiděleném pracovišti

- Vyrábí produkt v požadované kvalitě, shodě s technickou dokumentací a validačním procesem, dle pokynu nadřízeného nebo pověřené osoby (např.: seřizovačem prvovýroby, směnovým mistrem prvovýroby)

- Provádí vyhotovení záznamů (např.: denní reporty, formulář zmetkovitosti, měření, atd.)

- Provádí průběžnou kontrolu kvality produktu, o odchylkách neprodleně informuje směnového mistra prvovýroby, který rozhodne o dalším postupu

- Sleduje stav technických zařízení (výrobní linky, stroje, nástroje, přípravky, manipulační prostředky, měřidla apod.), o odchylkách neprodleně informuje (např.: seřizovačem prvovýroby, směnového mistra prvovýroby)

- Provádí další úkony a činnosti v rámci procesu prvovýroby

- Informuje o své činnosti směnového mistra prvovýroby

- Spolupracuje při auditech a poskytuje nezkreslené informace

- Absolvuje školení a zvyšuje svoji kvalifikaci dle potřeb dané pracovní pozice

- Pracuje se svým týmem na směny, 12ti hodinové, krátké a dlouhé týdny. Volné víkendy!!

- Kariérní růst - možný

Co požadujeme:

- Praxe ve výrobě, ideálně ve strojírenství výhodou

- Technické vzdělání - výhodou

- Fyzická zdatnost, pracovitost a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

- Náborový příspěvek 25 000 Kč

- Jistotu stabilního zaměstnání a přátelské prostředí

- Možnost profesního růstu

- Příjemné pracovní prostředí

- Firemní akce

- Příspěvek na stravování ve firemní kantýně – pro Vás 2 dotovaná jídla za směnu

- Motivační prémie a odměny

- 5 týdnů dovolené

- Výhodný mobilní tarif

- Příspěvek na praní pracovního oblečení

- Sezónní benefity

- ONYX čip

- Pitný režim

  • Práce Tavíkovice
  • Operátor Tavíkovice
  • Operátor výroby Tavíkovice
  • Operátor ve výrobě Tavíkovice
  • Tavíkovice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 098
    272