Operátor údržby - elektro
  • Frýdek-Místek - Chlebovice
, Frýdek-Místek - Chlebovice, Příborská
Hanwha Advanced Materials Europe, s.r.o.
2. 7. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

  • opravy elektrických závad na strojích
  • preventivní údržba strojů
  • zavádění nových technologií
  • modifikace zařízení
  • spolupráce s kolektivem údržby

Očekáváme:

  • vyhláška 50 §5 nebo §6
  • min. sou technického směru
  • základní znalosti výkresové dokumentace a elektroschémat
  • ovládat běžnou práci na PC
  • praxe v oboru výhodou,
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu – 7,5 hod. směna,
  • schopnost učit se novým věcem
  • týmového ducha, proaktivní přístup k řešení úkolů a jejich efektivní zpracovávání
  • dodržování směrnic a postupů, důraz na bezpečnost práce.

Nabízíme:

  • práci v menším kolektivu
  • náborový příspěvek 10 000 Kč
  • stravenky 115 Kč ( plně hrazené zaměstnavatelem)
  • roční bonusy vyplácené 1/2 léto a 1/2 zima
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění 300 Kč
  • příspěvek na dopravu 650 Kč – 1 250 Kč
  • příspěvek na volnočasové aktivity 500 Kč
  • pitný režim na pracovišti
  • příspěvek na studium vysoké školy 10 000 Kč ročně
  • firemní akce 1 000 Kč ročně, vánoční dárky a další
  • sick day

Pravidelné mzdové navyšování dle kolektivní smlouvyMísto výkonu práce: Chlebovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na hr@hanwhacz.cz . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 582
337