OPERÁTOR VÝROBY
  • Duchcov
, Duchcov, Jateční 643/11
MEGA PRO NUTRITION s.r.o.
21. 12. 2023

Naše společnost Mega Pro Nutritions s.r.o. v Duchcově se zabývá výrobou potravinových doplňků pro sportovce. Zajímá nás kvalita surovin i výrobních procesů a vzhledem k tomu, že se neustále rozšiřujeme, hledáme do našeho týmu spolehlivého kolegu nebo kolegyni.

Náplň práce:

    • Příprava sypkých směsí dle připravených receptur - fyzická náročnost a zvedání těžkých břemen.

    • Obsluha a nastavení strojů.

    • Dodržování technologických postupů a spolupráce při jejich zlepšování.

Požadujeme:

    • Zodpovědný a samostatný přístup ke svěřeným úkolům.

    • Proaktivitu a spolupráci v týmu.

    • Zručnost a pozitivní přístup

    • Praxe ve výrobní společnosti výhodou.

Nabízíme:

    • Pracovní doba od pondělí do čtvrtka.

    • Sleva na naše výrobky.

    • Přátelský kolektiv

    • Příspěvek na stravování

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260