Operátor výroby s náborovým příspěvkem 40000,- Kč
  • Kotvrdovice
Kotvrdovice
BeF Home, s.r.o.
26. 9. 2024
Informace o pracovní pozici

Nástup: ihned nebo dle domluvy

Vždělání: výuční list

Předchozí praxe: praxe na obdobné pozici výhodou

Pracovní doba: jednosměnný provoz

Mzda: od 180,- Kč / hod.+ náborový příspěvek 40000,- Kč

Náplň práce

  • výroba dílců krbových vložek a kamen dle technických a technologických postupů
  • práce na sériových zakázkách
  • spolupráce s pracovníky předchozích a navazujících procesů

Požadujeme

  • manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, pracovitost
  • schopnost aktivní práce v týmu s ostatními kolegy
  • ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • 4 denní pracovní týden
  • až 5 týdnů dovolené
  • zázemí velké stabilní společnosti
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • smlouva na dobu neurčitou
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • možnost vzdělávání a osobního i profesního růstu

  • Práce Kotvrdovice
  • Operátor ve výrobě Kotvrdovice
  • Operátor výroby Kotvrdovice
  • Operátor Kotvrdovice
  • Kotvrdovice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 661
    334