Operátor výroby světlometů - nástup ihned
  • Rychvald
, Rychvald, Šachetní 1540
DeLu WORK s.r.o.
16. 4. 2024
27 500 Kč - 30 500 Kč

Hledáme spolehlivého a zodpovědného pracovníka na pozici operátora výroby světlometů. Pokud máte zájem pracovat ve stabilním průmyslovém odvětví a máte zkušenosti s prací ve výrobě nebo se chcete naučit něco nového neváhejte a volejte nebo nám zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář.

Požadavky:
Ochota pracovat v 3 směnném provozu
Manuální zručnost a preciznost
Spolehlivost a odpovědný přístup k práci
Schopnost pracovat v týmu i samostatně

Pracovní náplň:
Manuální práce u linky
Montáž, kontrola a zajištění kvality výrobků
Dodržování výrobních postupů a bezpečnostních standardů

Nabídka:
Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
Možnosti profesního rozvoje a školení
Motivující platové ohodnocení a benefitní balíček
Výkonnostní bonus až 3700 kč
Příspěvek na stravování 55 %
25 dní dovolené
Možnost přesčasu
Přátelské pracovní prostředí a příležitost být součástí dynamického týmu

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260