Operátor výroby - Třinec - nástup ihned - mzda až 35.000 Kč
  • Třinec
Třinec
DeLu WORK s.r.o.
1. 6. 2024
29 500 Kč - 35 000 Kč

Hledáme pracovníky na volné pracovní místo operátora výroby pro společnost, která se zabývá produkcí žáruvzdorné keramiky. Pokud máte zájem pracovat ve stabilním průmyslovém odvětví a máte zkušenosti s prací ve výrobě nebo se chcete naučit něco nového neváhejte a volejte nebo nám zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář.

Požadavky:

  • Práce vhodná i pro absolventy
  • Praxe ve výrobním prostředí je výhodou, ale ne podmínkou
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (směny 2 ranní, 2 noční, 2 odpolední, 2 dny volno)
  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Zodpovědný přístup k práci

Pracovní náplň:

  • Obsluha výrobních strojů a zařízení na výrobu žáruvzdorné keramiky
  • Kontrola kvality vyrobených produktů
  • Dodržování stanovených technologických postupů
  • Manipulace s materiálem a hotovými výrobky
  • Údržba a čištění výrobních zařízení

Nabídka:

  • Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
  • Možnost profesního růstu, možnost přestupu do kmene
  • Odpovídající finanční ohodnocení a bonusy za směnnost
  • Pravidelné navyšovaní mzdy  - první navýšení po zkušební době
  • Docházkový bonus
  • Výkonnostní bonus
  • Příspěvek na stravování - obědy ZDARMA
  • Zaměstnanecké benefity (dovolená navíc, Flexi pass)

  • Práce Třinec
  • Operátor ve výrobě Třinec
  • Operátor výroby Třinec
  • Operátor Třinec
  • Mistr ve výrobě Třinec
  • Plánovač výroby Třinec
  • Vedoucí výroby Třinec
  • Technik výroby Třinec
  • Supervizor výroby Třinec
  • Technolog výroby Třinec
  • Helpdesk operátor Třinec
  • Třinec - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 301
    327