Operátor výroby v Mošnově - mzda 34.000 - 40.000 Kč nástup ihned
  • Mošnov
Mošnov
DeLu WORK s.r.o.
1. 6. 2024
34 000 Kč - 40 000 Kč

Hledáme spolehlivého a zodpovědného pracovníka na výrobu hliníkových kol v Mošnově. Pokud máte zájem pracovat ve stabilním průmyslovém odvětví a máte zkušenosti s prací ve výrobě nebo se chcete naučit něco nového, neváhejte a volejte nebo nám zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář.

Požadavky:

  • Zkušenosti s prací ve výrobě výhodou
  • Zkušenost s obsluhou CNC a licích strojů v výrobním prostředí - výhodou
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Manuální zručnost
  • Schopnost pracovat ve 3 směnném provozu
Pracovní náplň:
  • Obsluha výrobních strojů a linek specializovaných na výrobu hliníkových kol
  • Kontrola kvality výroby
  • Drobné opravy výrobků
  • Balení a manipulace s finálním výrobkem
  • Dodržování výrobních a bezpečnostních postupů
Nabídka:
  • Stabilní zaměstnání v prosperující firmě
  • Atraktivní mzda s možností přesčasů
  • Pracovní doba 8 hodin s volnými víkendy
  • Příspěvek na dopravu 2,5 Kč/km
  • Benefity (stravenky, příplatky)
  • Roční odměna až 10.000 Kč
  • Prémie až 17%
  • Bonus za aktivitu až 2600 Kč
  • Náborový příspěvek 10.000 Kč
  • 25 dnů dovolené

  • Práce Mošnov
  • Operátor výroby Mošnov
  • Operátor ve výrobě Mošnov
  • Operátor Mošnov
  • Mošnov - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 350
    336