Operátor výroby výfukových systémů - mzda až 29.000 Kč - nástup ihned
  • Karviná
Karviná
DeLu WORK s.r.o.
20. 9. 2024
23 000 Kč - 27 000 Kč

Hledáme spolehlivého a zodpovědného pracovníka na pozici operátora výroby výfukových systému. Pokud máte zájem pracovat ve stabilním průmyslovém odvětví a máte zkušenosti s prací ve výrobě nebo se chcete naučit něco nového neváhejte a volejte nebo nám zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář.

Požadavky:
Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost a schopnost pracovat v týmu
Manuální zručnost a preciznost

Pracovní náplň:
Obsluha strojů a zařízení na výrobu výfukových systémů
Kontrola kvality vyrobených dílů
Dodržování výrobních postupů a bezpečnostních standardů
Údržba a čištění pracovních prostor

Nabídka:
Práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
Práci v třísměnném provozu
Výkonnostní bonus
Osobní příplatek po zkušební době
Docházkový bonus
Příplatek za noční práci, o víkendech, v den svátku a za prací přesčas
Příspěvek na stravování

  • Práce Karviná
  • Systémový inženýr Karviná
  • Systémový administrátor Karviná
  • Operátor ve výrobě Petrovice u Karviné
  • Operátor ve výrobě Karviná
  • Operátor výroby Petrovice u Karviné
  • Operátor výroby Karviná
  • Podpora informačních systémů Karviná
  • Architekt HW systémů Karviná
  • Správce operačních systémů a sítí Karviná
  • Operátor Petrovice u Karviné
  • Karviná - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 661
    334