Operátoři výroby
  • Valašské Meziříčí
Valašské Meziříčí, Manuvia Bonjob s.r.o., Valašské Meziříčí, Solární /
Manuvia Bonjob s.r.o.
18. 8. 2022
19 000 Kč - 25 000 Kč Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

OPERÁTOŘI VÝROBY
POŽADUJEME: manuální zručnost nutná, samostatnost, ubytování, doprava, prémie.
NÁPLŇ PRÁCE: výroba a kompletace pěnových částí sedadel v leteckém průmyslu, montáž drátků do gumových reproduktorů, pájení, stříhání, balení a kontrola kvality, lepení (kompletace) dílů z pěnové hmoty - pěnové části sedadla, práce ve stoje s pistolí na lepidlo.
NABÍZÍME: prémie až 20% z tarifu, příplatek za odpolední směnu 5 Kč/hod., příplatek za přesčasy 40%, příspěvek za produktivitu 2 000 Kč, příspěvek na dopravu, příspěvek na ubytování 3 500 Kč, stravenkový paušál 55 Kč/směnu, 25 dní dovolené, práce na 3 směny, volné víkendy, vhodné i pro absolventy, zaučíme.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 734 168 146 v po-pá v době od 8:00-14:00 hodin,
e-mailem na romana.polzerova@manuvia.com nebo osobně v sídle firmy v po-pá v době
od 8:00-14:00 hodin.