Opravář, operátor (m/ž) s ubytováním zdarma mzda až 35 000 Kč!
  • Pardubice
Pardubice
Manuvia, a. s., organizační složka
24. 6. 2022
25 100 Kč - 35 100 Kč měsíčně
Informace o pracovní pozici

Informace

Jste manuálně zruční, nemáte rádi jednotvárnou práci a nevadí Vám práce na směny? Pak hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?

● Kontrola vadných jednotek včetně zpracování příslušné dokumentace

● Řešení problémů přímo na výrobní lince či na repair stanovišti.

● Oprava jednotek vyřazených z výrobní linky dle priorit oprav

● Záznamy chyb operátorů a jejich eskalace

● Záznamy oprav do el.systému, pravidelné zasílání reportů

Co od vás očekáváme

● Manuální zručnost

● Spolehlivost

● Samostatnost

● Znalost práce s PC

● Ochota pracovat na 12 hod. směny (krátký/dlouhý týden)

● Ochotu učit se novým věcem

Co vám nabízíme

● Stabilní práci na HPP

● UBYTOVÁNÍ ZDARMA

● Mzda až 35 100 Kč

● Svozové autobusy ZDARMA

● Možnost týdenních záloh

● Možnost profesního růstu

● Bonusy a příplatky

● Možnost přesčasů

● Dotované stravování

● DŮKLADNÉ ZAŠKOLENÍ JE SAMOZŘEJMOSTÍ

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ! Těšíme se na Vaše reakce.