OŠETŘOVATEL/KA SKOTU - DOJIČ/KA
  • Bílá
Bílá, AGRO Bílá a.s., Bílá, /
AGRO Bílá a.s.
6. 8. 2022
21 200 Kč - 30 000 Kč Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

Co Vás čeká:
- dojení dle pracovního a časového postupu
- dodržování pracovního postupu a časového harmonogramu,
- hygiena a úklid na dojírně
- příprava dojírny, kontrola dojících strojů, stavu oleje u vývěv a kompresoru,
- kontrola funkčnosti chlazení mléka
- mytí a příprava tanků na mléko
- kontrola zdravotního stavu dojnic
- pomoc při telení, veterinárních a zootechnických zákrocích
- zjištěné nedostatky a závady hlásit vedoucím pracovníkům
Co od Vás očekáváme:
- praxe a zkušenosti s chovem skotu
- spolehlivost a zodpovědnost - denní péče o zvířata
- pečlivost
- schopnost a ochota učit se a růst v odbornosti
- komunikace
Pracovní doba: 2 směny-ranní 3:00 - 9:00 a odpolední 15:00 - 21:00 (pracuje se ob den)
Co nabízíme:
- měsíční mzda v rozmezí od 20 000,- Kč do 30 000,-Kč
- závodní stravování
- práce na plný úvazek
- roční odměny na základě hospodaření společnosti
- finanční náborový příspěvek po prvním roce 30 000 ,-Kč