Osobní asistent/ka řídícího advokáta advokátní kanceláře
  • Praha
Praha
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
25. 1. 2023
30 000 Kč - 40 000 Kč 30000 - 40000 Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

Nabídka:

Firemní benefity:

- Bonusy/prémie

Požadavky: Pro našeho klienta, společnost specializující se na advokacii, hledáme pravou ruku ředitele na pozici Osobní asistent/ka řídícího advokáta advokátní kanceláře.

Náplň práce:

* Zabezpečení chodu kanceláře (back-office), HR agenda, dohled a podílení se na organizačním a administrativním řízení právníků jako např. správné vedení pracovních výkazů, včasná příprava podladů pro fakturace, dozor nad standardizovaným vedením spisové agendy atd.

* Zajištění materiálního vybavení kanceláře

* Příprava, vyúčtování a zpracování tabulkových srovnání, kalkulací a přehledů (Excel) a jednoduchých standardizovaných dokumentů

* Komunikace s klienty, dodavateli, úřady, soudy

* Organizace schůzek a kalendáře řídícího advokáta, přípravy nabídek, výběrová řízení dodavatelů kanceláře

* Zajištění poštovní komunikace, obsluha datových schránek, sledování a řízení termínů

Požadavky:

* Minimálně SŠ vzdělání s maturitou

* Komunikační a organizační schopnosti, dochvilnost, dodržování termínů

* Výborná znalost českého jazyka

* Základní znalost AJ

* Velmi dobrá znalost Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint)

* Reprezentativní vystupování

* Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

* Práci na HPP

* Finanční ohodnocení 30 000 – 40 000 Kč + osobní ohodnocení

* Odpovědná pozice a aktivní podíl na budování podnikání advokátní kanceláře

* Dlouhodobá pracovní perspektiva

* Malý pracovní kolektiv, v příjemném prostředí centra Prahy

* Nástup možný ihned

* Moderní kanceláře

* Místo výkonu práce: Praha 1 – Nové Město

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.