OSTRAHA – výrobní areál - Odolená Voda - od 23 000Kč /měsíc – nástup ihned
  • Odolena Voda
Odolena Voda, Odolena Voda, O
PROTECTON HOLDING, a.s.
22. 2. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

  • Ostraha areálu
  • Pochůzková činnost
  • Kontrola a evidence vstupů osob, kontrola a evidence vozidel
  • Patrolovací činnost prováděná SMV
  • Obsluha bezpečnostních systémů, EPS, PZTS, bezpečnostních rámů, sceneru na příruční zavazadla
  • Směny - denní x noční 12 hod ( Po-Ne 06:00 – 18:00, 18:00 – 06:00) – aktuálně hledáme spíše na noční směny

Požadujeme:

  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou
  • Fyzická zdatnost
  • Znalost práce na PC – základní dovednosti
  • Vhodné zejména pro muže
  • ŘP skup. B podmínkou

Nabízíme:

  • Mzda: od 23 000 Kč/měsíc  - dle typu úvazku a zařazení na konkrétní pozici  + stravenky
  • Možnost kariérního růstu
  • Velké a příjemné zázemí na objektu
  • Stabilní zaměstnání, pravidelná měsíční mzda do 15.dne v měsíci
  • Práci na HPP i DPP, vhodné i pro OZP – v případě, že bude moci vykonávat pochůzkovou činnost

PROTECTON HOLDING,  a.s.

Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7

Tel. číslo: 773 766 674, v případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:00 – 16:00

E-mail: nabor@protecton.cz

Více informací o společnosti najdete na našem webu

  • Práce Odolena Voda
  • Odolena Voda - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259