Ostraha přestavby prodejny Kaufland - Ostrava
  • Ostrava
Ostrava
Protektia s.r.o.
20. 9. 2024
130 Kč - 130 Kč
Informace o pracovní pozici

Náplň práce: Strážní a pochůzková činnost, práce s

kamerovým systémem, zajištění ostrahy a ochrany osob a majetku, kontrola

dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob

páchajících trestnou činnost.

Požadujeme:

Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, základní znalost práce na PC,  znalost českého jazyka slovem i písmem,

příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, schopnost

objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádnou situaci (krádeže). Certifikát

Strážný nebo Detektiv a praxe v pozici Ostraha prodejny výhodou.

Nabízíme:

Práci ve stabilní společnosti na DPP na dobu určitou po dobu trvání přestavby

prodejny s nepřetržitým provozem - 12 hodinové směny denní+noční, vhodné i pro

důchodce. Možnost další spolupráce v ostraze po dokončení přestavby prodejny.

Nástup

možný IHNED.

NECHODIT

na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Pro informaci ohledně

pracovního místa volat na tel. 734 881 686, Po - Pá od 9:00  - 16:00 h.

mso-fareast-font-family:Calibri;color:black;mso-color-alt:windowtext;

background:#E6E6E6;mso-ansi-language:CS;mso-fareast-language:EN-US;mso-bidi-language:

AR-SA">

Své

písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na  e-mail: nabor1.centrum@protektia.cz

  • Práce Ostrava
  • Pracovník ostrahy Ostrava
  • Vedoucí prodejny Ostrava
  • Vedoucí úseku prodejny Ostrava
  • Zástupce vedoucího prodejny Ostrava
  • Nákupčí pro prodejní řetězce Ostrava
  • Manažer prodejního týmu Ostrava
  • Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 643
    337