Ostraha při přestavbě prodejny Český Těšín
  • Český Těšín
Český Těšín
GADO, s.r.o.
29. 8. 2024

  • PRACOVNÍ DOBA: - turnusové směny: 12 hodinové denní i noční směny

    Požadujeme:

    Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, znalost českého jazyka slovem i písmem.

  • Praxe a certifikát strážného výhodou.

     Náplň práce:

    Strážní a pochůzková činnost ve vnitřních i venkovních prostorách prodejny a stavby, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů.

    Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

     Nabízíme:

    Práci ve stabilní společnosti na DPP se zaručenou pravidelnou mzdou, možnost čerpat dle požadavku zálohu na mzdu. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou (po dobu přestavby ) s možností další spolupráce v ostraze.

    Vhodné i pro osoby s OZP s přiměřeným zdravotním stavem

     Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon.

    Kontakt tel. 734 881 689, Po - Pá od 8:00  - 17:00 h.

    Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na  e-mail: nabor.centrum@gado.cz

  • Odměna: 25 000 Kč / měsíc

  • Práce Český Těšín
  • Pracovník ostrahy Český Těšín
  • Vedoucí prodejny Český Těšín
  • Vedoucí úseku prodejny Český Těšín
  • Zástupce vedoucího prodejny Český Těšín
  • Nákupčí pro prodejní řetězce Český Těšín
  • Manažer prodejního týmu Český Těšín
  • Český Těšín - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 498
    332