Ostraha prodejny Lidl - Krnov
  • Krnov
Krnov
Protektia s.r.o.
25. 4. 2024
19 500 Kč - 19 500 Kč

Náplň práce: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny.

Požadujeme: výpis z RT, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém. Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty, nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem, zprostředkování certifikátu strážného. Nástup možný IHNED.

Vhodné také pro osoby zdravotně znevýhodněné. Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 9:00 - 16:00 hod., tel. 734 881 684 Lenka Hanušová, nebo na e-mail: nabor2.centrum@protektia.cz

  • Práce Krnov
  • Pracovník ostrahy Krnov
  • Vedoucí prodejny Krnov
  • Vedoucí úseku prodejny Krnov
  • Zástupce vedoucího prodejny Krnov
  • Nákupčí pro prodejní řetězce Krnov
  • Manažer prodejního týmu Krnov
  • Krnov - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 014
    267