Ostraha supermarketu - letiště Václava Havla, odměny, zálohy
  • Praha - Ruzyně
ADESTRA security, spol. s r.o.
10. 1. 2024
Informace o pracovní pozici

Hledáme ostrahu supermarketu na letiště Václava Havla.

Nástup dle dohody

Náplň práce:

    • pochůzková kontrolní činnost na prodejně

    • ostraha prodejní plochy, pokladní zóny

    • celodenní směny - dny dle dohody

Práce je vhodná pro studenty, nebo statné důchodce jako přivýdělek :-) Případně další otázky rádi zodpovíme :-)

Co od Vás očekáváme:

    • minimální věk od 18 let

    • čistý výpis rejstříku trestů (akceptujeme alimenty a ztrátu řidičského oprávnění)

    • zodpovědnost, fyzickou zdatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

    • Práci je možné mít jako hlavní příjem či jen na pár směn v měsíci jako brigádu

    • Práce je možná na DPP/HPP

    • Firemní oblečení

    • Sazba na hodinu 130 Kč/ hod. plus odměny, prémie

    • Práce na dlouhodobou spolupráci

    • Celodenní směny

    • Možnost záloh, výplata v hotovosti na ruku :-)

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 902
254