Ostraha supermarketu v AŠI, 150Kč/hod, zálohy, odměny.
ADESTRA security, spol. s r.o.
26. 4. 2023
Informace o pracovní pozici

Momentálně hledáme ostrahu obchodu do AŠE

Nástup možný ihned nebo později dle dohody!

Náplň práce:

  • pochůzková kontrolní činnost na prodejně

  • nástup dle dohody v průběhu měsíce

Práce je vhodná pro studenty, nebo statné důchodce jako přivýdělek :-)

Případně další otázky rádi zodpovíme :-)

Co od Vás očekáváme:

  • minimální věk od 18 let
  • čistý výpis rejstříku trestů (akceptujeme alimenty a ztrátu řidičského oprávnění)
  • zodpovědnost, fyzickou zdatnost
  • spolehlivé strážné na ostrahu supermarketu
  • zkušenost v oboru

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci je možné mít jako hlavní příjem či jen na pár směn v měsíci jako brigádu
  • Práce je možná na DPP i HPP
  • Sazba na hodinu 150Kč/ hod. + odměny
  • Práce na dlouhodobou spolupráci
  • 12ti hodinová pracovní doba
  • Možnost záloh, výplata v hotovosti na ruku :-)

  • Práce Aš
  • Aš - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259