PERSONALISTA/-KA
  • Most
Most, ITM internationale technische Montage, s.r.o., Most, Čsl. armády /
ITM internationale technische Montage, s.r.o.
18. 11. 2022
35 000 Kč - 45 000 Kč Kč/měsíc

Firma ITM Internationale technische montage s.r.o. hledá personálního manažera.
Pracovní náplň:
- Nábor nových zaměstnanců
- Vedení personální administrativy
- Agenda spojená se zaměstnáváním cizinců
- Spolupráce se mzdovou účetní, příprava podkladů pro zpracování mezd
Požadujeme:
- Příjemné a komunikativní vystupování
- Vysoké pracovní nasazení
- Pečlivost, samostatnost, odpovědnost
- Aktivní znalost ukrajinštiny nebo ruštiny a angličtiny nebo němčiny
- Minimálně středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- ŘP sk. B
Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti s více než dvacetiletou tradicí
- Dobré finanční ohodnocení 35 000 - 45 000 Kč
- Profesní rozvoj
- Práce na HPP
Místo výkonu práce: Most
Termín nástupu: ihned nebo dle dohody
Kontaktní email pro zasílání životopisu: Irena.Harsanyi@itm-most.cz