Personalista / Personalistka - Brno
  • Brno
Brno, Brno, Jana Babáka
OPTIMIA facility s.r.o.
6. 6. 2024

Nabídka práce na volnou pozici pro společnost OPTIMIA facility s.r.o.

Hledáme pracovníka na plný úvazek v Brně, ul. Jana Babáka.

- úvazek 40 hodin týdně

- mzda 30000 Kč za hodinu + 5000 Kč osobní ohodnocení

- pracovní doba: 7:00 - 15:30

- nástup ihned

- smlouva na HPP

Pracovní náplň:

- vyřizování a zpracování pracovněprávní dokumentace ohledně vzniku, průběhu a ukončení zaměstnanců (včetně cizinců)

- komunikace s ÚP

- odpovědnost za dodržování zákonných norem a termínů

Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.

Požadavky:

- zkušenosti v oboru

- práce na PC

- spolehlivost, pečlivost

PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733/151 666, nebo EMAILEM: nabor(zavináč)optimia.cz

NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

  • Práce Brno
  • Personalista Brno
  • Personalista konzultant Brno
  • Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 301
    327