Plánovač výroby – nástup možný ihned!!!
  • Hustopeče
Hustopeče
ADECCO spol. s r.o.
13. 5. 2022
30 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
Informace o pracovní pozici

Informace

Máte zkušenost s plánování výroby? Baví Vás práce s čísly a tabulkami? Jste komunikativní a nedělá Vám problém si svoji práci zorganizovat a pracovat jak v týmu? Cítíte, že je oblast plánování výroby pro Vás to pravé, co by Vás bavilo nebo Vás již baví? Nebojte se nám ukázat, co ve Vás je a dejte nám vědět!!

Náplň práce:

- Plánování výrobních zakázek a tvorba denních plánů výroby

- Kontrola stavu plnění a dokončení výrobních zakázek, reporting výsledků

- Komunikace a spolupráce se supervisory výroby

- Spolupráce s dalšími odděleními – kvalita, zákaznické oddělení apod.

Co od vás očekáváme

- SŠ vzdělání, vyšší výhodou

- Praxe z podobné pozice alespoň 1 rok

- Znalost MS Office, případně systému SAP nebo Axapta (ERP)

- Komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost, týmový hráč, orientace na zákazníka

Co vám nabízíme

- Pružná pracovní doba

- Adekvátní mzdové ohodnocení

- 13. Plat, bonusy/prémie

- Docházkový bonus

- 5 týdnů dovolené

- Firemní akce

- Mobilní telefon se zvýhodněným mobilní tarifem i pro Vaše blízké

- Ovocné a zmrzlinové dny dle počasí

- Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti

- Příspěvek na penzijní připojištšění

- Příspěvek na sport a kulturu