PLC programátor/ka
  • Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
KEEP-IN-TOUCH s.r.o.
11. 4. 2024

PLC programování je něco, v čem jsi dobrý/dobrá a chceš se mu nadále profesně věnovat?

Pojmy HMI, SIMATIC PCS 7 jsou Ti velmi dobře známé?

Ovládáš angličtinu na komunikativní úrovni?

Máš chuť změnit prostředí a pracovat pro dynamicky se rozvíjející společnost, která stále roste, přitom si ale uchovává individuální přístup ke svým zaměstnancům?

Pokud ANO, určitě se nám neváhej ozvat. Rádi si projdeme Tvé CV a domluvíme se na dalším postupu. Pro další informace jsme k dispozici!

Náplň práce:

    • staneš se součástí našeho týmu programátorů, budete ve stálém kontaktu vymýšlet nové HMI aplikace a PLC programy dle nejmodernějších standardů.

    • budeš také komunikovat s mezinárodním týmem a zákazníky

Co od Tebe očekáváme?

    • alespoň menší praxi v oboru PLC programování SIMATICS PCS 7 a HMI aplikací a obecně v elektrotechnice

    • komunikativní angličtinu

    • chceš se stát součástí výjimečného a fungujícího týmu profesionálů a pracovat na zajímavých projektech

Co můžeme nabídnout?

    • práci v mezinárodním prostředí s využitím angličtiny a možností profesně růst

    • platové podmínky dle Tvé praxe a schopností a pravidelný růst mzdy (rádi posoudíme Tvou představu o platu)

    • příspěvek na stravování a pojištění

    • příspěvek na dopravu

    • občasný home-office dle dohody

    • dovolenou navíc

    • propracovaný zaškolovací systém, během kterého se seznámíš se vším podstatným a další systém vzdělávání

    • a určitě nezapomeneme ani Tvůj odpočinek a volný čas a podpoříme vybrané aktivity

  • Práce Frýdek-Místek
  • Programátor PLC Frýdek-Místek
  • Programátor Frýdek-Místek
  • Programátor Javascript Frýdek-Místek
  • Programátor PHP Frýdek-Místek
  • Programátor Java Frýdek-Místek
  • Programátor .NET Frýdek-Místek
  • Programátor C++ Frýdek-Místek
  • Programátor C# Frýdek-Místek
  • Programátor C Frýdek-Místek
  • Programátor CNC Frýdek-Místek
  • Frýdek-Místek - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 915
    260