PLC programátor/ka
  • Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
KEEP-IN-TOUCH s.r.o.
22. 5. 2024

PLC programování je něco, v čem jsi dobrý/dobrá a chceš se mu nadále profesně věnovat?
Pojmy HMI, SIMATIC PCS 7 jsou Ti velmi dobře známé?
Ovládáš angličtinu na komunikativní úrovni?
Máš chuť změnit prostředí a pracovat pro dynamicky se rozvíjející společnost, která stále roste, přitom si ale uchovává individuální přístup ke svým zaměstnancům?
Pokud ANO, určitě se nám neváhej ozvat. Rádi si projdeme Tvé CV a domluvíme se na dalším postupu. Pro další informace jsme k dispozici!

Náplň práce:

  • staneš se součástí našeho týmu programátorů, budete ve stálém kontaktu vymýšlet nové HMI aplikace a PLC programy dle nejmodernějších standardů.
  • budeš také komunikovat s mezinárodním týmem a zákazníky

Co od Tebe očekáváme?

  • alespoň menší praxi v oboru PLC programování SIMATICS PCS 7 a HMI aplikací a obecně v elektrotechnice
  • komunikativní angličtinuchceš se stát součástí výjimečného a fungujícího týmu profesionálů a pracovat na zajímavých projektech

Co můžeme nabídnout?

  • práci v mezinárodním prostředí s využitím angličtiny a možností profesně růst
  • platové podmínky dle Tvé praxe a schopností a pravidelný růst mzdy (rádi posoudíme Tvou představu o platu)
  • příspěvek na stravování a pojištění
  • příspěvek na dopravu
  • občasný home-office dle dohody
  • dovolenou navíc
  • propracovaný zaškolovací systém, během kterého se seznámíš se vším podstatným a další systém vzdělávání
  • a určitě nezapomeneme ani Tvůj odpočinek a volný čas a podpoříme vybrané aktivity

  • Práce Frýdek-Místek
  • Programátor PLC Frýdek-Místek
  • Programátor Frýdek-Místek
  • iOS programátor Frýdek-Místek
  • Android programátor Frýdek-Místek
  • Frontend programátor Frýdek-Místek
  • Programátor ABAP Frýdek-Místek
  • Programátor Oracle Frýdek-Místek
  • Programátor Perl Frýdek-Místek
  • Programátor Python Frýdek-Místek
  • Backend programátor Frýdek-Místek
  • Frýdek-Místek - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 344
    339