POKOJSKÁ 4* hotelu - vyšší příplatky
  • Karlovy Vary
, Karlovy Vary, U Imperiálu 198/11
Imperial Karlovy Vary a.s.
27. 8. 2024

Spa Resort Sanssouci  Karlovy Vary nabízí práci v pohodovém prostředí lázní:

POKOJSKÁ 4* hotelu

Nabízíme:

  • vyšší příplatky za práci v sobotu a neděli
  • personální strava zdarma připravovaná našimi špičkovými kuchaři
  • zaměstnanecké benefity (např.  Sick Days, výměnné pobyty s jinými lázněmi, Multisport kartaO2 Family zvýhodněné mobilní volání a telefony pro celou rodinu, vstup do našeho bazénového centra zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
  • férové jednání, přátelský kolektiv a prostředí jak z dovolené

Požadujeme:

  • základní znalost ČJ PODMÍNKOU, NJ či AJ výhodou, trestní bezúhonnost a spolehlivost
  • výkonnost a pečlivost, časová flexibilita
  • praxe výhodou
  • příjemný vzhled a vystupování

Pracovní náplň:

  • příprava příjezdového pokoje
  • úklid odjezdového pokoje
  • průběžný úklid pobytových pokojů a veřejných prostor

Pracovní podmínky:

  • pracovní doba 7:00 - 15:30 včetně víkendů

Kontakt: tel: 731 123 048 v pracovní dny 9:00 - 14:00, HR@imperial-group.cz

Bližší informace a další volná pracovní místa viz www.imperial-group.cz

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 582
337