Pokojská na hotel Riviera*** (výpomoc - DPP, DPČ)
  • Luhačovice
, Luhačovice, Lázeňské náměstí 436
Lázně Luhačovice a.s.
26. 9. 2024
Informace o pracovní pozici

Hledáte trvalou brigádu? Jste flexibilní.

Pracoviště: hotel Riviera**

Vhodné pro student(k)y, ženy na MD nebo pro zdatné důchodkyně.

Požadujeme:
  • dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost
  • pracovitost, pečlivost, spolehlivost
  • aktivní přístup k práci
  • zkušenosti s úklidem výhodou
Náplň práce:
  • Pokojské práce - úklid pokojů
  • pomocné úklidové práce ve společných prostorách
Nabízíme:
  • zázemí a stabilitu silné společnosti
  • pracovní doba je flexibilní (v rozmezí od 6:00 do 14:00) možný je pozdější začátek (max. od 7:30) i dřívější konec.
  • směny podle domluvy přes týden i víkendu
  • odměna od 120 Kč + příplatky (sobota + 23 Kč, neděle + 35 Kč)
  • brigádu do konce letošní sezóny

Bližší informace poskytne:

Mgr. Michaela Kadlecová, tel. 731 402 385, e-mail: kariera@lazneluhacovice.cz

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 623
325