Policista/policistka
  • Zastávka
Zastávka, Ministerstvo vnitra ČR, Zastávka, Havířská /
Ministerstvo vnitra ČR
23. 9. 2022
26 420 Kč Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

První kontakt: e-mailem
Nástup možný po domluvě.
Ředitelství služby cizinecké policie Mobilní jednotka cizinecké police Oddělení mobilní jednotky Brno, se sídlem v Zastávce u Brna, přijme na volné pracovní pozice nové kolegyně a kolegy.
Chcete pracovat v dynamickém prostředí se zkušenými kolegy? Mít smysluplnou práci s různorodou pracovní náplní? Nemáte žádnou praxi? Nevadí, přidejte se k nám. Naučíme vás pracovat a jednat s lidmi, střílet z krátkých a dlouhých střelných zbraní, sebeobranu a boj zblízka. Prostě být profesionály ve svém oboru.
Pracovní náplň nabízených volných míst:
" hraniční a pobytová kontrola osob, kontrola cestovních dokladů a všech typů dokladů totožnosti cizinců
" udržování veřejného pořádku
" práce s moderní technikou
" podpora ostatních útvarů Policie ČR
" služba v zahraničních policejních misích
" práce v oblasti nelegální migrace
" podílení se na Schengenském pátrání po nelegálních migrantech převážených ve skrytu přes území ČR, jak v osobních, tak nákladních vozidlech, či kamiónech
" podílení se na eskortní činnosti osob a jejich předávání na vnější hranici Schengenského prostoru
Požadujeme:
" úplné středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
" čistý rejstřík trestů
" časovou flexibilitu
" fyzickou, zdravotní a osobní způsobilost
Nabízíme:
" během ZOP: 21.420,- Kč + 5.000,- Kč
" po ukončení ZOP: 25.360,- Kč + 8.500,- Kč
" 6 týdnů dovolené
" 3. a 4. tarifní třídy
" příspěvek na penzijní připojištění
" moderní výzbroj a výstroj
" možnost využití rezortní ubytovny
" výcvik střelby z pistole, samopalu, nácvik použití donucovacích prostředků
" bezúročná půjčka na bydlení
" možnost jazykového vzdělávání
" příspěvek na dovolenou
" po 15 letech služby možnost 14 denního ozdravného pobytu a výsluhového příspěvku
" náborový příspěvek 75.000,- Kč
Kontakt:
" npor. Mgr. Zdeněk Rejda, vedoucí oddělení
" tel.: 703 820 472
" e-mail: zdenek.rejda@pcr.cz
" NA UVEDENOU E-MAILOVOU ADRESU ZASÍLEJTE VÁŠ ŽIVOTOPIS
Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolená, příspěvek na penzijní připojištění, bezúročná půjčka na bydlení, možnost jazykového vzdělání, možnost vyslání do zahraničních misí, příspěvek na dovolenou, po 15 letech služby možnost 14 denního ozdravného pobytu a výsluhového příspěvku, moderní výzbroj a výstroj, náborový příspěvek 75.000,- Kč