Pomoc do kuchyně
  • Brno
, Brno, Hájecká 1068/14
Veronika Babiaková
12. 9. 2024
Informace o pracovní pozici

Jsme Jídelna Hájecká v Brně - Černovicích, jídelna

s devíti letou tradicí. Vše děláme s láskou a radostí.

Práce nám přibývá, a tak by jsme k sobě rádi přijali

dalšího parťáka.

Pokud máš smysl pro povinnost, příjemné vystupování, jsi

pozitivní člověk, rád vezmeš za práci, nechybí ti smysl pro humor, jsi

zodpovědný, komunikativní a jsi týmový hráč, hledáme právě tebe.

Pracovní doba od 6:00 – 14:30

Náplň práce : pomocné práce v kuchyni : např. příprava

zeleniny, příloh, výdej jídel, mytí nádobí, úklid pracoviště.

Nabízíme ti nástupní plat 22.000,- čistého měsíčně ( 27

hrubého).

20 dní dovolené, volné víkendy i státní svátky, volné Vánoce

a Nový rok.

Možnost dalšího přivýdělku.

Pokud si padneme do okna, nástup je možný ihned.

Dostanete smlouvu na jeden rok se zkušební dobou 2 měsíce a

po uplynutí jednoho roku smlouvu na dobu neurčitou.

Nepožadujeme praxi ani vyučení v oboru, ukaž nám, že máš

chuť pracovat a my tě vše naučíme a vysvětlíme vše potřebné.

Své dotazy,  motivační emaily, životopis, můžete

zasílat na e-mail pracujvjidelne@email.cz

V e-mailu se krátce představte a zanechte nám na sebe

kontakt.

Moc se na Vás těšíme

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 598
337