POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI 5* HOTELU
  • Praha
Praha
Hotel "Paříž" Praha, a.s.
8. 5. 2024

V kuchyni 5* hotelu Paříž se vaří z poctivých surovin a s láskou. K našim super kuchařům hledáme šikovné ruce na přípravné práce. Směny 6-14.30 nebo 14-22.30.

Náplň práce

•čištění zeleniny

•škrábání a krájení brambor

•mytí bílého a černého nádobí

•mytí příborů

•mytí a čištění stříbrného nádobí včetně příborů

•úklid výrobních prostor (stěny, sporáky, pracovní stoly, podlahy, chladící prostory a ostatní technická vybavení střediska)

Požadujeme

• praxe vítána, ale šikovné zaučíme

• spolehlivost - jednáme fér, totéž chceme od vás

Nabízíme

• dobré finanční ohodnocení, příplatky za víkendy, svátky, noční hodiny

• práci s kvalitními surovinami a v příjemném kolektivu

• smlouvu na  plný úvazek na dobu neurčitou

• stravování

• dopravní dostupnost: Metro B - Náměstí Republiky cca 1 min, Metro A - Můstek - cca 5 min

  • Práce Praha
  • Pomocná síla do kuchyně Praha
  • Manažér hotelu Praha
  • Ředitel hotelu Praha
  • Pomocný pracovník Praha
  • Pomocný kuchař Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 016
    262