Pomocná síla v kuchyni hotelu Nautilus **** Tábor
  • Tábor
, Tábor, Žižkovo nám. 20/20
Nautilus Bohemia s.r.o,
23. 4. 2024
Informace o pracovní pozici

Požadujeme:

    • základní vzdělání

    • dobrý zdravotní stav

    • smysl pro pořádek a čistotu

    • výpis z rejstříku trestu

Náplň práce:

    • mytí bílého i černého nádobí, obsluha myčky

    • umývání kuchyňského zařízení, úklid kuchyně

    • směny 10:00 - 22:00, krátký a dlouhý týden nebo dle dohody cca 10 dní v měsíci

Nabízíme:

    • personální strava vč. nápojů zdarma

    • rodinný kolektiv pod vedením šefkuchaře Martina Košťála

    • Kč 19.900,- / měsíc na HPP, příplatky za práci ve svátek, o vikendu

Nástup dle dohody

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete Váš strukturovaný životopis co v nejkratším termínu na e-mail: manager@hotelnautilus.cz

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 053
270