POMOCNÁ ÚČETNÍ, vhodné i pro absolventy a OZP
  • Brno
Brno
GLANZO s.r.o.
25. 10. 2023

Jsme společnost GLANZO s.r.o. a realizujeme komplexní služby v těchto oblastech – úklidové službyostraha objektů a recepční služby. Do našeho rostoucího týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

POMOCNÝ/POMOCNÁ ÚČETNÍ (Brno)

Co bude náplní vaší práce?

  • Budete pravou rukou pro externí hlavní účetní
  • Chystání podkladů a pomoc při zpracování mezd
  • Kontrola zaúčtování mezd
  • Evidence majetku
  • Zpracování faktur a finančních analýz
  • Chystání ELDP, POZP, PZPPV, ZL
  • Administrativa spojená s nástupy, průběhem zaměstnání, změnami pracovních smluv a jejich ukončování
  • Komunikace s vedením společnosti, HR týmem a projektovým manažerem

Co by Vám nemělo chybět?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru (vhodné i pro absolventy)
  • Orientace v účetních zákonech a předpisech
  • Zkušenosti s účetním programem POHODA
  • Zodpovědnost, přesnost, spolehlivost, komunikativnost
  • Samostatnost a proaktivní přístup k řešení problémů, odolnost vůči stresu

Co vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavou, různorodou a samostatnou práci
  • Volnost řídit si pracovní náplň sám a uplatnit vlastní nápady
  • Motivační platové ohodnocení, flexibilní pracovní dobu
  • Možnost se profesně vzdělávat a posouvat v kariéře
  • Podporu a pomoc přátelského týmu
  • Pracovní notebook, mobilní telefon
  • Dobrou kávu a hezké pracovní prostředí
  • Nástup IHNED/DOHODOU

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis na email: hr@glanzo.cz nebo pro více informací volejte na Tel.: 702 000 109. Těším se na naše setkání ?

Bc. Ivana Kovaříková

HR manažer

Tel: 702 000 109

Email: hr@glanzo.cz

  • Práce Brno
  • Pomocný pracovník Brno
  • Pomocný kuchař Brno
  • Pomocná síla do kuchyně Brno
  • Účetní Kobeřice u Brna
  • Účetní Ochoz u Brna
  • Účetní Klobouky u Brna
  • Účetní Újezd u Brna
  • Účetní Hrušovany u Brna
  • Účetní Slavkov u Brna
  • Účetní Brno
  • Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 604
    222