Pomocný dělník, balič/ka (pro OZP) - Ostrava
  • Ostrava
Ostrava, Ostrava, Teslova
OPTIMIA facility s.r.o.
6. 6. 2024

Nabídka práce na volnou pozici pro společnost OPTIMIA sociální podnik s.r.o.

Hledáme pracovníka (pro OZP s invalidním důchodem) na zkrácený úvazek v obci Ostrava, ul. Teslova.

- úvazek 10 - 20 hodin týdně

- mzda 4725 - 9450 Kč za měsíc (dle úvazku)

- pracovní doba dle dohody

- nástup ihned

- smlouva na HPP

Pracovní náplň:

- balení textilu

Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.

Požadujeme spolehlivost, pracovitost, zručnost a pečlivost.

PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733/151 666, nebo EMAILEM: nabor(zavináč)optimia.cz

NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

  • Práce Ostrava
  • Balič Ostrava
  • Pomocný pracovník Ostrava
  • Pomocný kuchař Ostrava
  • Pomocná síla do kuchyně Ostrava
  • Dělník Ostrava
  • Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 350
    336