Pomocný dělník / dělnice, balič / balička (pro OZP) - Paskov
  • Paskov
Paskov, Paskov, Kirilovova
OPTIMIA
4. 9. 2024

Společnost OPTIMIA přijme do svého pracovního týmu nového kolegu / kolegyni.

- pozice je vhodná pro OZP (invalidní důchodce)

- místo výkonu práce: Paskov, ul. Kirilovova

- zkrácený úvazek 20 - 30 hodin týdně, nebo plný úvazek 40 hodin týdně (dle dohody)

- mzda 130 Kč za hodinu

- nástup ihned, nebo dohodou

- smlouva na HPP

Pracovní náplň:

- balení

- kompletace

- etiketování

- načítání kódů zboží

Co Vám můžeme nabídnout:

- náborový příspěvek ve výši 5000 Kč

- příspěvek za doporučení vhodného kandidáta ve výši 3000 Kč

- perspektivu dlouhodobého a stálého zaměstnání

- práci v prostředí české společnosti

- přátelský pracovní kolektiv

- férovou firemní kulturu

- vstřícné jednání

- práci na hlavní pracovní poměr

Požadujeme:

- fyzická zdatnost (manipulace s lehkými až středně těžkými předměty)

- dobrý zrak (etiketování a načítání kódů)

- základní znalost práce na PC

- zkušenost s čtečkami čárových kódů výhodou, nikoliv podmínkou

- spolehlivost

- samostatnost

- chuť do práce

Volejte v pracovní dny od 8 do 14 hodin na telefonní číslo: 736.646 532, nebo pište na e-mail: nabor(zavináč)optimia.cz

  • Práce Paskov
  • Dělník Paseka
  • Dělník Paskov
  • Dělník Horní Paseka
  • Dělník Paseky
  • Dělník Paseky nad Jizerou
  • Paskov - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 498
    332