Pomocný pracovník při údržbě zahrady a budov
  • Údlice
, Údlice, Přečaply 64
"LÜFTUNGSTECHNIK M.Ordos" spol. s r.o.
23. 3. 2024

Společnost „LÜFTUNGSTECHNIK M. Ordos“ spol. s r.o. zabývající se již více jak 30 let výrobou vzduchotechniky, oceněná certifikátem Dun & Bradstreet uděleným pod záštitou Czech Top 100, přijme do svých řad pomocného pracovníka při údržbě zahrady a budov.

Náplň práce:

  • základní i specializované práce při údržbě zeleně, květin, okrasných dřevin a stromů v areálu firmy
  • sekání travních porostů - ručně i za pomoci mechanizace
  • úklid areálu dle ročních období včetně odklízení sněhu a údržby vodních ploch
  • manipulační a expediční práce
  • jízda traktorem

Očekáváme:

  • praxe v oboru zahradníka a řid. průkaz skupiny T výhodou
  • spolehlivost, loajálnost, zájem o práci a dobré pracovní návyky

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • nástupní mzda 21 000 – 22 000,- Kč/měs.
  • stravenkový paušál 80,- Kč/směna
  • zvláštní prémie dle hospodaření firmy
  • parkování u areálu firmy
  • dostupná MHD z Chomutova
  • nástup dohodou

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 908
263