Pomocný pracovník v textilní výrobě šička OZP
  • Ostrava
Ostrava
soberano
5. 6. 2024

Hledáme manuálně zručné zaměstnance do malého kolektivu šicí dílny v Ostravě.

Práce je vyhrazena POUZE pro osoby zdravotně postižené (invalidní důchodci).

Náplň práce: manuální práce, šití a kompletace textilních výrobků, reklamních předmětů, tašek, ochranných pracovních pomůcek atd.

Požadujeme:

Manuální zručnost a pečlivost

Spolehlivost

Flexibilita

Nabízíme:

Práci na HPP

Ranní směny (7 - 13 h) / Odpolední směny (13 - 19 h)

Víkendy volné

Mzda od 15 000,- Kč/ měsíčně + prémie za 6 hodinový úvazek

Znalost práce na šicím stroji výhodou, ne však podmínkou. Jste-li šikovní a manuálně zruční, vše Vás rádi naučíme.

  • Práce Ostrava
  • Šička Ostrava
  • Pomocný pracovník Ostrava
  • Pomocný kuchař Ostrava
  • Pomocná síla do kuchyně Ostrava
  • Technický pracovník Ostrava
  • Pracovník ostrahy Ostrava
  • Sociální pracovník Ostrava
  • Klientský pracovník Ostrava
  • Marketingový pracovník Ostrava
  • Administrativní pracovník Ostrava
  • Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 350
    336