Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Toužim
  • Toužim
Toužim
D.I.SEVEN, a.s.
25. 1. 2023
Informace o pracovní pozici

Místo výkonu práce:Toužim
OK STS Toužim, a.s.
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Toužim
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více)
Kontakt
Šárka Štruncová
Telefon: +420 605 065 183 (Po – Pá 8 - 16 hod.)

Email: plzen@diseven.cz

Mobil: +420724761426
Směnnost:
nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Náplň práce
Náplní Vaší práce budou pravidelné obchůzky areálem. Komunikace s návštěvníky areálu a zajištění pořádku a bezpečnosti.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení
Výhodou
předchozí působení v oboru
Hodinová mzda: 100 Kč / hod
Pracovněprávní vztah: HPP,DPP
Požadujeme: spolehlivost,trestní bezúhonnost,zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)
Vzdělání: základní