Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Frýdlant nad Ostravicí
  • Frýdlant nad Ostravicí
D.I.SEVEN, a.s.
23. 9. 2022
Informace o pracovní pozici

Místo výkonu práce:Frýdlant nad Ostravicí
Práci budete vykonávat v objektu společnosti FERRCOMP a.s.
Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Frýdlant nad Ostravicí
Benefity
Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP, Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Možnost náborového příspěvku po zkušební době
Kontakt
Naděžda Hinštová
Telefon: +420 596 612 720 (Po – Pá 8 - 16 hod.)

Email: ostrava@diseven.cz

Mobil: 602 323 255
Směnnost:
jednosměnný provoz
Náplň práce
Náplní Vaší práce bude úklid kanceláří, společných chodeb, šaten a sociálních zařízení.
Počet hodin částečného úvazku: 25 hodin za týden.
Pracovní dobu lze upravit individuálně po dohodě.
Bližší informace poskytne provozní manažer.
Nabízíme
dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem
Výhodou
předchozí působení v oboru
Hodinová mzda: až 120 Kč / hod
Pracovněprávní vztah: HPP,DPP,možno i zkrácený úvazek
Požadujeme: spolehlivost,pracovní flexibilitu,dobrý zdravotní stav
Vzdělání: základní