Práce v klidné výrobě v rodinné firmě- i bez praxe #DAJID
  • Most
Most
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
23. 6. 2022
23 000 Kč - 29 600 Kč za měsíc

Náplň práce: Hledáme zručné zaměstnance na pozice do výroby. Vaší náplní práce bude lehká montážní činnost tištěných spojů - žádnou praxi nepotřebujete, vše Vás rádi naučíme. Nabízíme mzdu po zaučení až 29.600 Kč/ měsíčně, možnost pracovat na 2-směnný nebo 3-směnný provoz, příplatek za noční směny nad rámec zákoníku práce, 25 dní dovolené a příspěvek na stravování. Firma se nachází přímo v Chomutově! Potřeba je jen dobrý zrak a manuální zručnost. Pokud hledáte práci v klidném rodinném prostředí, pak se nám neváhejte ozvat.
Nabízíme: - mzda po zaučení až 29 600 Kč/m
- příplatek za 3-směnný provoz
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravování
- příplatky dle ZP
- možnost pracovat na 2-směnný provoz
Požadujeme:
- dobrý zrak
- manuální zručnost
- věk 18+

Most - Nabídka práce v okolních lokalitách

46 218
16 129